0

Blog

Vit al Life přináší nové preventivní a samodiagnostické testy v pohodlí domova

Vit al Life přináší nové preventivní a samodiagnostické testy v pohodlí domova

Stupňující se počet civilizačních onemocnění a nízký zájem lidí o své zdraví představuje momentálně alarmující stav, který však můžeme jednoduše změnit. Ať se jedná o diabetes, nebo různé nádorové onemocnění, varovné signály od nynějška odhalíte mnohem rychleji s novými samodiagnostickými testy zaměřenými na prevenci celé rodiny, které vám přináší Vital Life.

PREVENCE NA PRVNÍM MÍSTĚ SE SAMODIAGNOSTICKŹMI TESTY PRO ZDRAVÍ CELÉ RODINY

Kromě nové web stránky Vital Life obohatil svou nabídku o kvalitní, uživatelsky jednoduché a zároveň cenově dostupné testy s vysokou přesností určené k testování dospělých i dětí, a to v pohodlí domova.

Už se nemusíte trápit dlouhými čekacími dobami na lékařské vyšetření. První krok můžete udělat sami. Samodiagnostické testy slouží k prevenci před různými civilizačními onemocněními, které lze vyléčit díky včasné diagnostice a nastavení správné léčby.

Vital Life - samodiagnostické a preventivní testy pro zdraví
Zdravie na prvom mieste vďaka starostlivej prevencii

RYCHLÉ A PŘESNÉ TESTY S VÝSLEDKY DO PÁR MINUT V RÁMCI PREVENCE V BOJI PROTI RAKOVINĚ

Jelikož případů rakovinných onemocnění každým rokem přibývá, stále více si uvědomujeme důležitost prevence v boji proti rakovině. I proto jsme se v rámci Světového dne v boji proti rakovině (4.2.) rozhodli vám představit nové a efektivní testy.

Do nabídky samodiagnostických a preventivních testů jsme pro vás vybrali zejména testy, které by měly patřit do každé domácnosti. Ze kterých testů si můžete vybrat?

Podložka AwareTM

Podložka AwareTM na samovyšetření prsů s vysokou citlivostí je určena pro domácí opakované použití, které je jednoduché a příjemné. Citlivost podložky se zvyšuje s dotykem pokožky prsů díky sníženému tření spodní vrstvy, která zůstává nehybná. Svým materiálem podložka poskytuje maximální soustředěnost na rozpoznávání tvarů a změn v prsech a zároveň představuje efektivní způsob při samovyšetření prsů.

FORTEL® KREVNÍ ZKOUŠKA PSA (PROSTATA)

Jednokrokový krevní test je díky své vysoké přesnosti jedním z nejdostupnějších a nejpřesnějších testů na trhu. Screeningový test se používá ke zjištění zvýšené hladiny prostatického specifického antigenu (PSA), která může souviset se zvětšením prostaty (benigní hyperplazie prostaty) nebo může v některých případech indikovat přítomnost rakoviny prostaty. Výsledky testu je možné zjistit již do 10 minut, což mužům poskytuje snadný a rychlý způsob jak nejefektivněji a bez stresu zjistit zvýšenou hladinu PSA v domácím prostředí.

TEST NA ONEMOCNĚNÍ STŘEV EZ DETECT

EZ Detect je považován za nejjednodušší test pro okultní (skryté) krvácení ve stolici a pro včasné odhalení rakoviny tlustého střeva a konečníku. Test poskytuje rychlé a vysoce přesné výsledky bez ohledu na jídla konzumovaná před testem, jako například červené maso, zeleninu nebo ovoce. Test splňuje maximální hygienu a je možné jej realizovat bez jakékoliv manipulace se stolicí.

VitalLife_Fortel® krevní test na H.pylori
Fortel® test na H.pylori

FORTEL® KREVNÍ TEST NA H.pylori

Přítomnost Helicobacter Pylori (H.pylori) často souvisí s gastritidou, vředy a v některých případech s rakovinou žaludku. Prvotním screeningem s jednokrokovým krevním testem identifikujete množství koncentrace H.pylori ve vaší krvi velmi jednoduše a do 15 minut. Díky včasné detekci tak můžete zabránit různým zánětům a zdravotním potížím.

FORTEL® TEST LEDVIN Microalbumin

Jediný imunologický test pro domácí použití, který ve srovnání s chemickými testy poskytuje laboratorní přesnost a vyšší citlivost. Díky mezní hodnotě 18 mg / L mikroalbumínu v moči, která se používá i v klinické laboratoři, mohou diabetici a pacienti s hypersenzitivitou identifikovat zvýšenou hladinu mikroalbumínu v moči mnohem přesnější a zároveň jednodušeji.

FORTEL® vysoce citlivý OVULAČNÍ TEST

Plánujete přírůstek, ale nedaří se vám otěhotnět? Pomoci si můžete s FORTEL® ovulačním testem, jehož prostřednictvím si jednoduše změříte hodnotu lidského luteinizačního hormonu (LH) nacházejícího se v moči, který se zvyšuje před vaším nejplodnějším dnem v měsíci.

FORTEL® TĚHOTENSKÝ TEST

Vysoce citlivý těhotenský test je určen pro včasné zjištění i velmi malého množství těhotenského hormonu hCG (lidský choriongonadotropin) v moči. Test je možný provést již 7. den po pohlavním styku a výsledky testu se dozvíte do 5 minut.

Vital Life - Fortel® těhotenský test
Fortel® tehotenský test

ODHALTE VAROVNÉ SIGNÁLY VČAS

V případě, že se u vás projevují nebo dokonce opakují jisté symptomy a po testování vám vyjde pozitivní výsledek, nečekejte příliš dlouho s návštěvou lékaře. Samodiagnostické testy, které vám přináší Vital Life, se vyznačují vysokou přesností, citlivostí a specificitou, proto dokáží rychle odhalit varovné signály pomoci jak s diagnostikou a následným nasazením vhodné léčby daného onemocnění.

Před každým testováním doporučujeme pozorně přečíst celý postup a důkladně zkontrolovat, zda je testovací souprava kompletní podle přiloženého návodu a bez poškození.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo doplňujících informací k novým samodiagnostickým a preventivním testům nás neváhejte prosím kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Nečekejte na více varovných signálů a najděte odpovědi na vaše otázky okamžitě. Otestujte se s Vital Life!

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu