0

Blog

Originální nápady na dárky

Originální nápady na dárky

Každý rok si lámete hlavu nad výběrem dárků pro vaši rodinu a už máte pocit, že jste jim koupili všechno, co by si jen přáli? Máte doma plnou skříňku nevyužité kosmetiky ještě z minulých Vánoc, sto párů ponožek a už jen při pomyšlení na vánoční nákupy vás chytá nervozita? Přesně pro vás jsme si proto připravili nápady na originální dárky, které zaručeně překvapí a potěší vaši rodinu či známé.

Potravinové intolerance a kožní onemocnění

Potravinové intolerance a kožní onemocnění

Problém potravinové intolerance neovlivňuje pouze trávicí trakt, ale také organismus jako celek. Největší vliv mají hlavně na pokožku, která je úzce spjata právě s trávicí soustavou a díky různým kožním problémům a ekzémem přicházíme i k jádru - k příčině, která se často ukrývá v potravinových intolerancích a alergiích.

Promo akce: S koupí testu na potravinovou intoleranci získáte test na onemocnění střev EZ Detect zdarma

Promo akce: S koupí testu na potravinovou intoleranci získáte test na onemocnění střev EZ Detect zdarma

Připravili jsme si pro vás skvělou akci pro zdravá střeva a včasné odhalení varovných signálů díky testům na potravinovou intoleranci Food Detective a Food Print spolu s testem na onemocnění střev EZ Detect!

KANDIDÓZA

KANDIDÓZA

Vo vyspelom tráviacom trakte sa nachádza približne 2,5 kg živých baktérií, ktoré sa nachádzajú hlavne v hrubom a tenkom čreve. Niektoré z nich sú priateľské a pomáhajú vytvoriť zdravú mikroflóru. Iné sú po premnožení jedovaté a produkujú škodlivé toxíny. Produkcia toxínov ovplyvňuje vznik rôznych zdravotných problémov a narúša sa rovnováha medzi baktériami. Jedny z najproblematickejších sú črevné kvasinky, ktoré spôsobujú ochorenie kandidóza. Toto ochorenie sa vyskytuje čoraz častejšie a pridružujú sa k nemu aj iné ochorenia.

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu