Prevence a samodiagnostika

Produkty

Test na onemocnění střev EZ DETECT
324 Kč
360 Kč
Tento test může skryté krvácení odhalit a slouží tak jako varovný signál při střevních problémech, které vyžadují lékařské ošetření.
Podložka AWARE na samovyšetření prsů
650 Kč
Podložka Aware slouží jako pomůcka na samovyšetření prsů. Snižuje tření a umožňuje snadnější a pohodlnější vyšetření.
FORTEL® krevní test na H.pylori
280 Kč
Tento test se používá ke zjištění přítomnosti protilátek proti Helicobacter pylori (H.pylori).
FORTEL® krevní zkouška PSA (prostata)
380 Kč
Tento test se používá ke zjištění zvýšené hladiny prostatického specifického antigenu (PSA), která může souviset se zvětšením prostaty (benigní hyperplazie prostaty) nebo v některých případech může indikovat přítomnost rakoviny prostaty.
FORTEL® těhotenský test
180 Kč
Těhotenský test Fortel® je určen pro včasné zjištění i velmi malého množství těhotenského hormonu hCG (lidský choriongonadotropin) v moči.
FORTEL® vysoce citlivý ovulační test
321 Kč
Test měří hodnotu lidského luteinizačního hormonu (LH), který se vždy nachází v moči. Hladina LH se zvyšuje právě před Vaším nejplodnějším dnem v měsíci. Toto zvýšení, resp. nárůst LH spouští uvolnění vajíčka (tzv. ovulace) z jednoho z vaječníků.
Fortel® test ledvin microalbumin
256 Kč
Jediný imunologický test pro domácí použití s laboratorní přesností a s vyšší citlivostí ve srovnání s chemickými testy. Díky mezní hodnotě 18 mg / L mikroalbumínu v moči, která se používá i v klinické laboratoři, mohou diabetici a pacienti s ...
FORTEL® těhotenský test 2ks
188 Kč
Těhotenský test Fortel® je určen pro včasné zjištění i velmi malého množství těhotenského hormonu hCG (lidský choriongonadotropin) v moči.