0

E-shop

Potravinová intolerance

Potravinová senzitivita se stala velkým problémem u dětí, dospívajících a dospělých. Podle údajů Allergy UK se předpokládá, že potravinovou senzitivitou trpí přibližně 45 % populace a toto procento se každoročně zvyšuje. IgG reakce, které způsobují potravinovou senzitivitu, se vyvíjejí několik hodin až dní po jejich konzumaci, takže je velmi obtížné je odhalit bez testu. S potravinovou senzitivitou se může spojovat více než 100 různých onemocnění a zdravotních potíží.

Máte dotazy nebo potřebujete více informací k testům? Přečtěte si nejčastější dotazy k testům na potravinovou intoleranci týkající se odběru vzorků, testovaných potravin či protilátek IgG a IgE, případně nás neváhejte kontaktovat na info@vital-life.cz.

Produkty

Food Detective - základní test potravinové intolerance, konzultace zdarma
3 970 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
Food Detective - odběr vzorku na odběrném místě, konzultace zdarma
4 152 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách.
FoodPrint 120+, konzultace zdarma
9 420 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 120 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint 120+ - odběr vzorku na odběrném místě, konzultace zdarma
9 601 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 120 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint vegán 150+, konzultace zdarma
9 091 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 150 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
Food Detective - odběr vzorku na odběrném místě a expresní vyhotovení, konzultace zdarma
4 668 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách.
FoodPrint vegán 150+ - odběr vzorku na odběrném místě, konzultace zdarma
9 272 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 150 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint vegetarián 160+, konzultace zdarma
9 091 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 160 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint vegetarián 160+ - odběr vzorku na odběrném místě, konzultace zdarma
9 272 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 160 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint 220+, konzultace zdarma
10 595 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint 220+ - odber vzorky na odbernom mieste, konzultace zdarma
10 776 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
Food Elisa 109, konzultace zdarma
8 105 Kč

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu