0

E-shop

Potravinová intolerance

Obecně se doporučuje, aby se opakované testování neuskutečnilo dříve než po 1 roce. Během měsíců následujících po testu a provedených výživových změnách na základě výsledků testu raději doporučujeme pozorovat příznaky. Pokud znovuzavedení potravin nepřináší příznaky, pak to naznačuje, že jednotlivec je schopen tolerovat potraviny i bez opakování testu.

Produkty

Food Detective - základní test potravinové intolerance
3 151 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
Food Detective - odběr vzorku na odběrném místě
3 250 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách.
FoodPrint 120+
10 275 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 120 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint 120+ - odběr vzorku na odběrném místě
10 374 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 120 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint vegán 150+
10 184 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 150 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
Food Detective - odběr vzorku na odběrném místě a expresní vyhotovení
3 744 Kč
Základní orientační test, který testuje přítomnost IgG protilátek na 59 běžných potravinách.
FoodPrint vegán 150+ - odběr vzorku na odběrném místě
10 283 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 150 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint vegetarián 160+
8 900 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 160 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint vegetarián 160+ - odběr vzorku na odběrném místě
8 990 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 160 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FoodPrint 220+
9 490 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku. + Kniha PRŮVODCE POTRAVINOVÉ INTOLERANCIE zdarma!
FoodPrint 220+ - odber vzorky na odbernom mieste
9 590 Kč
Je to vysoce přesný laboratorně zpracovaný test, který zkoumá Vaše reakce na více než 220 potravin. Poskytuje přehledné výsledky a návod pro optimalizaci jídelníčku.
FOOD ELISA 109
7 690 Kč

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu