0

Omega Diagnostics a CNS

JSME výhradním prodejcem PRODUKTŮ

společnosti Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) na Slovensku

Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) je dceřinou společností Omega Diagnostics Group PLC, poskytovatele diagnostických produktů, které využívají nemocnice, kliniky a laboratoře ve více než 100 zemích světa.

Společnost CNS disponuje vlastní vědeckou a výzkumnou základnu, která vyvinula Food Detective ™ - světově první autodiagnostický test pro detekci potravinové intolerance (nový způsob testování na principu macroarray) a Food Print ™ (testování na principu nejmodernější technologie microarray). Společnost se již více než 20 let specializuje na vývoj a poskytování různých diagnostických testů, založených především na metodě imunoenzymatické reakce (ELISA), která zaručuje bezpečnost a spolehlivost výsledků. Patří mezi průkopníky v této oblasti.

Výzkumná báze a laboratoře společnosti v Cambridgeshire jsou postaveny podle nejmodernějších poznatků a využívají nejpokrokovější zařízení a technologie. Jejich management kvality je certifikován ISO9001: 2008 a také ISO 13485: 2003. CNS udržuje profesionální vztahy se specializovanými institucemi, které se zabývají výživou a vědou v oblasti potravinářství, je zároveň členem Britské asociace pro In Vitro diagnostiku (BIVDA).

CÍL CNS

Cílem CNS je poskytovat klientům diagnostické testy nejvyšší kvality, podporu a služby na nejvyšší úrovni. Firma se specializuje na imunologii a diagnostiku infekčních a autoimunitních chorob.

CNS poskytuje aktuální inovované testy s CE značkou kvality a neustále pokračuje ve výzkumu nových technologií, které dokáží poskytnout celé spektrum testů, které dokáží pomoci svým zákazníkům při hledání a dosažení dobrého zdraví.

JSME výhradním prodejcem PRODUKTŮ

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu