0

E-shop

Wild orange – esenciální olej z divokého pomeranče

334 Kč s DPH
Divoký pomeranč, za studena lisovaný z pomerančových slupek, výtečně revizalizuje a energizuje. Běžně se také používá jako efektivní nástroj na pozvednutí nálady, a také aromaticky, kvůli své nádherné citrusové vůni. Na aromatické nebo vnitřní použití.
Dostupnost: skladem
Charakteristika
  • za studena lisovaný
  • 100% přírodní produkt
  • olej dobré nálady, energie
  • podpora imunity
Kategorie: Esenciální oleje

Divoký pomeranč řeší širokou škálu citových problémů. Podněcuje hojnost, podporuje kreativitu a pozitivní náladu, obnovuje tělesnou energii a pomáhá v období změn. Spojuje člověka s jeho vnitřním dítětem a do života přináší spontánnost, zábavu, radost a hru.

Esenciální olej z Divokého pomeranče ve své podstatě učí pravému významu hojnosti. Umožňuje jednotlivcům zbavit se nedostatků mysli ve všech jejich formách, včetně: strachu, nervozity, nepružnosti, workoholismu, nedostatku humoru a přesvědčení, že ničeho není dost. Divoký pomeranč připomíná duši neomezené možnosti přírody. Ovocné stromy, jako je pomeranč, volně poskytují pomoc všem, kteří ji potřebují. Divoký pomeranč učí jednotlivce, aby rozdával bez myšlenky na náhradu. V přírodě je vždy dost pro všechny. Divoký pomeranč povzbuzuje jednotlivce, aby opustili svou potřebu hromadit, která je ztělesněním pocitu nedostatku.

Divoký pomeranč pomáhá jednotlivci při rozvoji tvůrčí mysli. Inspiruje neomezené řešení problémů a otázek. Není se čeho bát. Divoký pomeranč vyzývá jednotlivce, aby dali věcem volný průběh tak, jak to dělají děti, a aby žili podle svého autentického já. V naší autentičnosti se skrývá hojnost. Sdílení, hraní, odpočinek a těšení se z hodnot života - to jsou dary poskytované esenciálním olejem divoký pomeranč.

Působení na emoce - nedostatek, přílišná vážnost, strnulost, pochmurnost, workoholismus, ztráta energie, znechucenost, chamtivost, závist.

  • Objem: 15 ml

  • Použití: aromaticky i vnitřně

0 Hodnocení pro produkt Wild orange – esenciální olej z divokého pomeranče

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se!

Přihlášení do účtu