symprovesymprove 12-týždňový program

SYMPROVE-12-týdenní program

4 998 Kč s DPH
Převratný výživový doplněk na vodním základě, který obsahuje čtyři jedinečné kmeny živých aktivních baktérií. Každý mililitr Symprove ™ obsahuje zhruba 200 milionů živých aktivních bakterií.
PROBIOTIKUM.
Dostupnost: skladem
Charakteristika
  • 8 x 500 ml + (4x 500 ml ZDARMA)
Kategorie: Probiotika

Objevte jedinečnou formuli Symprove ™. Převratný výživový doplněk na vodním základě, který obsahuje čtyři jedinečné kmeny živých aktivních bakterií. Díky těmto bakteriálním kulturám, pomáhá Symprove ™ obnovit nebo udržet rovnováhu zdravé střevní mikroflóry, kterou ztrácíme naším nezdravým životním stylem a stravovacími návyky.

Symprove ™ obsahuje živé bakterie, které se hned po vypití dostaví do vašeho těla aktivní. Proč?

Symprove ™ má tekutý základ, čili se v žaludku zdrží velmi krátce. Nespouští trávení a bakterie ihned protečou tam, kde jsou nejvíce žádoucí. Do vašich střev.

Čtyři jedinečné kmeny bakterií v Symprove ™ byly záměrně vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Spoluprací zajistí co nejúčinnější působení, které vytváří ve střevě rovnováhu a podporuje vaše zdraví.

Nezávislý výzkum na University College v Londýně (UCL) ukázal, že Symprove ™ se dokáže dostat, přežít a působit v cílených oblastech vašeho střeva rychle a efektivně.

Nezávislé klinické výzkumy prokázaly, že Symprove ™ účinně zmírňuje symptomy u lidí trpících syndromem dráždivého tračníku (IBS) a zánětlivými onemocněními střev (IBD) - ulcerózní kolitidou.

Symprove ™ je podle Codex normy, která definuje hodnotu> 20 ppm bezlepkový přípravek. Současně neobsahuje laktózu.

Poznámka: Čerstvá dávka Symprove - více informací naleznete pod tlačítkem "Další informace"

SLOŽENÍ

  • Originální příchuť: voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé a aktivní kultury: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyselosti: citrát sodný, konzervační látka:sorban draselný.

  • Mango a marakuja: voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé a aktivní kultury: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyselosti: citrát sodný, konzervační látka: sorban draselný, přírodní dochucovadlo.

  • Obsah balení: 8 x 500 ml + (4x 500 ml ZDARMA)
  • Naší snahou je, abyste vždy měli jen čerstvou dávku Symprove, proto Vám nejprve doručíme živé bakterie na prvních 8 týdnů.
  • Když začnete užívat poslední osmou láhev, kontaktujte nás telefonicky na čísle: +420 (0) 723 169 029 a my Vám zbývající část kúry na 4 týdny zašleme s novým datem spotřeby ZDARMA.

0 Hodnocení pro produkt SYMPROVE-12-týdenní program

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.